Drukowanie przelewu online – zastanawiasz się, o co tutaj chodzi? Dobrze trafiłeś! Zapewniamy, że w serwisie polecenieprzelewu.pl wszystko działa bezpiecznie i zgodnie z prawem. Ale jeśli nadal nie jesteś przekonany – zapoznaj się z naszym FAQ w celu dokonania dogłębnej analizy naszego serwisu.

FAQ

Polecenieprzelewu.pl to serwis, służący do generowania darmowych druczków przelewu w formacie pdf. Korzystanie z serwisu jest bezpłatne i ogólnodostępne.
Informacje podane przez użytkownika w generatorze przelewu, nie są w żaden sposób gromadzone, ani przechowywane przez serwis polecenieprzelewu.pl. Generator przelewu wykorzystuję dane jednorazowo tylko i wyłącznie w celu wygenerowania druku polecenia przelewu.
W celu wygenerowania druku wypłaty gotówki lub polecenia przelewu, wystarczy kliknąć w wybraną sekcję druczku i podać tam niezbędne dane. Po wypełnieniu wszystkich pól w formularzu, kliknij przycisk "zapisz jako pdf". Druczek z podanymi informacjami zostanie wygenerowany i pobrany na Twój komputer.
Wygenerowany plik polecenia wpłaty lub przelewu, zostaje automatycznie zapisany na Twoim dysku, co pozwala na wielokrotne wykorzystywanie go w celu dokonywania przekazów pieniężnych. Wystarczy otworzyć plik i kliknąć w opcję drukowania. Tak wydrukowany blankiet, możemy zanieść np.: na pocztę w celu przelania pieniędzy.

Jeśli w trakcie czytania, w Twojej głowie zrodziły się dodatkowe pytania, napisz do nas!

Formularz kontaktowy